Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prehistorie

14. 1. 2008

V dobách, kdy Země byla pustá, vylezli z vody první Karasové a začali osidlovat území okolo potoka Musík. Obyčejní lidé měli v té době před sebou ještě několik vývojových stupňů. Když však slezli ze stromů, začali též kolonizovat okolí Musíka a národ Karasů tím ohrožovat. Na tento popud vybudovali Karasové na kopci nad potokem tvrz Karasštejn, do které se ubírali v těžkých dobách a jelikož ani v té době ještě většina z Karasů neztratila schopnost vraceti se do vodního lůna, nechali Karasové pod svojí tvrzí přehradit potok a takto vzniklý rybník se jim též stával bezpečným útočištěm.

Říká se, že obojživelné schopnosti Karasům vydržely až do dnešních dob, nicméně je jisté, že někteří z Karasů schopnost návratu do vody ztratili a někteří naopak ztratili schopnost vylézat na souš.

To, že Karasové ve svém vývoji přeskočili několik stupňů, má na jejich organismy silný dopad. Čas od času se tak stává, že jako duše zbaveni bloudí po kraji a snaží se vyplnit jejich vývojové vaakum hledáním přeskočených stupňů. Jen málokdy se však stane, že se dostanou dál, než k opici.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář